6-8 val.
390€
iki 15 žm.
2024 12 05, Vilnius
Strateginis HR partneris geba veikti ne tik administraciniu lygiu, bet ir tapti proaktyviu partneriu organizacijos sėkmės užtikrinimui, gerinant darbo aplinką ir užtikrinant tvarų augimą.
Suderinimas su organizacijos tikslais: strateginis HR užtikrina, kad personalo valdymo iniciatyvos ir praktikos būtų suderintos su organizacijos bendrais tikslais ir uždaviniais. Šis suderinimas padidina organizacijos veiksmingumą ir padeda pasiekti ilgalaikį sėkmę.
Konkurencinis pranašumas: strateginis HR leidžia organizacijoms kurti konkurencinį pranašumą, pritraukiant, vystant ir išlaikant talentus strategiškai. Tai užtikrina, kad tinkamas talentas yra vietoje, skatinant organizacijos plėtrą konkurencinėje aplinkoje.
Proaktyvus problemų sprendimas: skiriant dėmesį strateginėms iniciatyvoms, HR gali numatyti ateities iššūkius ir proaktyviai juos spręsti. Toks proaktyvus požiūris mažina reaktyvią problemų sprendimą ir sumažina sutrikimų organizacijos veikloje galimybę.
Padidintas darbuotojų įsitraukimas ir pasitenkinimas: strateginis HR koncentruojasi į organizacinės kultūros kūrimą, kurioje vertinami darbuotojai ir skatinamas jų įsitraukimas. Tai veda prie didesnio darbuotojų pasitenkinimo, padidinto produktyvumo ir mažesnių darbuotojų kaitos rodiklių.
Palaiko pokyčių valdymą: organizacijos pokyčių ar augimo laikotarpiais strateginis HR atlieka svarbų vaidmenį valdydamas pokytį sklandžiai. Tai gali apimti darbo jėgos planavimą, mokymus ir plėtros pastangas, derinant jas su organizacijos kintančiais poreikiais ir net vidinę komunikaciją bei krizių prevenciją.
Priimtas sprendimų, grįstas duomenimis: strateginis HR remiasi duomenimis ir analizėmis, kad priimtų pagrįstus sprendimus. Tai leidžia HR specialistams įvertinti personalo valdymo iniciatyvų poveikį, nustatyti tendencijas ir tinkamai keisti strategijas nuolatinei gerovei užtikrinti.
Stiprinama vadovų plėtra: strateginis HR investuoja į vadovų gebėjimų plėtrą visoje organizacijoje. Tai užtikrina talentų srautą, pasiruošusį užimti svarbias pareigas ir taip užtikrinamas organizacijos ateities vadovų poreikių.
Kuo skiriasi strateginių ir administracinių (transakcinių) žmogiškųjų išteklių funkcijos;
Kas yra organizacijos strategija ir kaip ją suderinti su žmogiškųjų išteklių strategija;
Viešosios ir vidinės komunikacijos bei krizių prevencijos pagrindai;
Darbuotojų ir rinkos tyrimai;
Darbdavio vertės pasiūlymo formavimas ir darbdavio įvaizdžio strategijų kūrimas;
Darbuotojų patirties ir motyvacijos sistemos kūrimo principai;
Žmogiškųjų išteklių KPI sistemos principai;
Žmogiškųjų išteklių strategijos suskirstymas į įgyvendinamus žmogiškųjų išteklių veiksmų planus;